Apple Mac Pro A1481 Xeon E5 32GB RAM 500GB SSD FirePro D500 3GB WiFi MAC OS
1.200,00zł z VAT
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Opis
APPLE MAC PRO A1481 (Late 2013) Xeon E5-1650 v2 32GB RAM 500 GB SSD WiFi AMD FirePro D500 3GB Mac OS Monterey
Apple Mac Pro A1481 (Late 2013) to profesjonalna stacja robocza o cylindrycznej konstrukcji, wyposażona w procesory Intel Xeon E5 (4, 6, 8 lub 12 rdzeni), pamięć RAM DDR3 ECC oraz podwójne karty graficzne AMD FirePro. Oferuje szybkie dyski SSD PCIe oraz porty Thunderbolt 2, USB 3.0 i HDMI, zapewniając wysoką wydajność dla profesjonalistów
✅ Sprzęt dokładnie testowany w bardzo dobrym stanie technicznym.
✅ Komputery posiadają normalne ślady użytkowania dla sprzętu używanego.
✅ W zestawie przewód zasilający.
✅ Sprzęt gotowy do pracy posiada zainstalowany system Mac OS


Specyfikacja:
⚙️ Procesor: Intel Xeon E5-1650 v2 ( 6x 3,5GHz max. 3,9 GHz) 12 MB cache
⚙️ Pamięć RAM: 32 GB DDR3 ECC
⚙️ Dysk: 500 GB SSD
⚙️ Karta graficzna: AMD FirePro D500 3GB
⚙️ Karta sieciowa: zintegrowana – Gigabit Ethernet + WiFi 802.11A,B,G,N
⚙️ Głośniki: wbudowany głośnik centralny
⚙️ Zasilacz: wbudowany
⚙️ System operacyjny: macOS Monterey (zainstalowany)
Interfejs:
⚡ Panel tylny:
- 4 × USB 3.0 typu A
- 6 × miniDisplayPort
- 2 × LAN (RJ45)
- 1 × HDMI
- 2 × Audio (mini jack)
⚡ Panel przedni:
(brak portów — klasyczna konstrukcja iMac)

✔️ Sprzęt poleasingowy światowych producentów o najwyższej jakości
✔️ Sprzęt jest w najlepszym możliwym stanie technicznym
✔️ Przed wysyłką wszystkie urządzenia są dokładnie testowane
Informacje dodatkowe
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Stan | Używany |
| Marka | Apple |
| Układ klawiatury | US international (qwerty) |
| Kolor | czarny |
| Model | A1481 (Late 2013) |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Kod producenta | 22210-4 poleasingowy biur pracy biznes |
| Wysokość produktu | 25.1 |
| Szerokość produktu | 16.7 |
| Głębokość produktu | 16.7 |
| Monitor | brak |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps, Wi-Fi |
| System operacyjny | Mac OS |
| Załączone wyposażenie | brak |
| Model procesora | E5-1650V2 |
| Seria | Intel Xeon |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.5 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.9 |
| Pamięć podręczna procesora | 12 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ pamięci RAM | inna |
| Wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM | 64 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Pojemność dysku | 500 |
| Interfejs dysku twardego | M.2, PCIe |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Producent karty graficznej | AMD |
| Pamięć karty graficznej | 3 GB |
| Złącza zewnętrzne płyty głównej | RJ45, HDMI, USB 3.0 typ A |
| Typ obudowy | Tower |
| Złącza obudowy | USB 3.0 typ A, HDMI |
| Stan opakowania | zastępcze |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.