Dell U3417W 34” UltraWide 4K HDMI DP USB CURVED
899,00zł z VAT
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Opis
OD RAZU GOTOWY DO PRACY
KUPUJĄC NA TEJ AUKCJI OTRZYMUJESZ:
➡️ Monitor Dell U3417W
Brak podstawy oraz okablowania w zestawie
Monitor przeceniony przez uszkodzoną matryce
Przenieś swoje projekty i rozrywkę domową na najwyższy poziom dzięki niesamowitemu wyświetlaczowi, oszałamiającemu bogactwu szczegółów oraz wysokiej wydajności.
Specyfikacja:
- Producent: Dell
- Model produktu: U3417W
- Przekątna ekranu: 34″
- Powłoka matrycy: Matowa
- Rodzaj matrycy: LED, IPS
- Typ ekranu: Zakrzywiony
- Rozdzielczość ekranu: 3440 x 1440 (UWQHD)
- Format obrazu: 21:9
- Częstotliwość odświeżania ekranu: 60 Hz
- Liczba wyświetlanych kolorów: 16,7 mln
- Czas reakcji: 8 ms
- Technologia ochrony oczu: Redukcja migotania (Flicker free)
- Filtr światła niebieskiego
- Wielkość plamki: 0,233 x 0,233 mm
- Jasność: 300 cd/m²
- Kontrast statyczny: 1000:1
- Kontrast dynamiczny: 5 000 000:1
- Kąt widzenia w poziomie: 178 stopni
- Kąt widzenia w pionie: 178 stopni
- Głośniki: Tak
- VESA 100 x 100 mm
Interfejs:
- 1 x Wejście HDMI
- 1 x Wyjście HDMI
- 1 x Wejście DisplayPort
- 1 x Wyjście DisplayPort
- 1 x Mini DisplayPort
- 1 x Wyjście słuchawkowe
- 4 x USB 3.2 Gen. 1
- 2 x USB 3.2 Gen. 1 Typu-B
✅ Monitor przeceniony z powodu uszkodzonej matrycy (egzemplarz przeznaczony na części )
✅ Monitor dokładnie testowany
✅ Sprzęt poleasingowy światowych producentów o najwyższej jakości
✅ Sprzęt jest w najlepszym możliwym stanie technicznym
✅ Przed wysyłką wszystkie urządzenia są dokładnie testowane
Informacje dodatkowe
| Waga | 16,4 kg |
|---|---|
| Stan | Uszkodzony |
| Marka | Dell |
| Model | U3417W |
| Kod producenta | 210-AJYN |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Przekątna ekranu (cale) | 34 |
| Przekątna ekranu | 86.7 |
| Rozdzielczość natywna | 3440 x 1440 |
| Czas reakcji | 5 |
| Jasność | 300 |
| Typ matrycy | IPS / PLS |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 5000000 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Kąt widzenia w pionie | 178 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 |
| Złącza | DisplayPort, HDMI, mini DisplayPort, USB 3.0 typ A, USB 3.0 typ B |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | wbudowane głośniki |
| Technologie | FreeSync |
| Rozmiar plamki | 0.23 |
| Funkcje ochrony oczu | filtr światła niebieskiego, redukcja migotania |
| Cechy dodatkowe | 5 – 35 °C |
| Szerokość produktu z podstawą | 81.36 |
| Wysokość produktu z podstawą | 41.7 |
| Głębokość produktu z podstawą | 22.64 |
| Szerokość produktu | 81.36 |
| Wysokość produktu | 36.37 |
| Głębokość produktu | 22.64 |
| Klasa efektywności energetycznej | stara klasyfikacja – dla produktów używanych |
| Zawiera baterie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stan opakowania | zastępcze |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.