Dysk twardy SSD 960GB Samsung MZ7KM960HAHP-00005 MZ-7KM9600 SATA
369,00zł z VAT
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Opis
Dysk twardy SSD Samsung MZ-7KM9600 960GB SATA 2,5″
- Producent: Samsung
- Seria: MZ7KM960HAHP-00005
- Model: MZ-7KM9600
- Format dysku: 2,5″
- Pojemność dysku: 960GB
- Interfejs: SATA III
- Pamięć: MLC V-NAND
- Odczyt: do ok. 530 MB/s
- Zapis: do ok. 480 MB/s
Dyski w 100% sprawne technicznie przetestowane w programie diagnostycznym pochodzą z demontażu sprawnych jednostek komputerowych (przebiegi w przedziale 36000 – 57000 przepracowanych godzin).

✔️ bardzo trwała pamięć MLC (lepsza niż TLC)
✔️ idealny do serwerów i NAS
✔️ wysoka wydajność SATA
✔️ stabilność klasy enterprise
✔️ świetny do pracy ciągłej
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,2 kg |
|---|---|
| EAN (GTIN) | 0687848619320 |
| Kod producenta | SSD-SATA-SM863-960GB |
| Stan | Używany |
| Producent | Samsung |
| Interfejs | SATA |
| Pojemność dysku | 960 |
| Format dysku | 2,5" |
| Stan opakowania | zastępcze |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.