Karta Graficzna AMD FirePro W2100 2 GB wysoki profil DP
99,00zł z VAT
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Opis
AMD FirePro W2100
Karta graficzna AMD FirePro W2100 2GB to wysokiej jakości urządzenie, idealne do pracy w trudnych warunkach. Dzięki zastosowaniu chipsetu firepro w2100 zapewnia szybkość i stabilność działania. Obsługa standardów OpenCL 2.0 oraz OpenGL 4.4 pozwala na wykorzystanie nowoczesnych technologii graficznych. Karta posiada 2 GB pamięci GDDR3 oraz interfejs złącza PCI Express, co zapewnia szybki transfer danych. Zalecana moc zasilacza to 300 W. Karta graficzna AMD FirePro W2100 2GB jest łatwa w montażu i wymianie.

Specyfikacja:
- Układ graficzny: FirePro W2100
- Rodzaj złącza: PCIe 3.0 x16
- Pamięć: 2 GB
- Rodzaj pamięci: GDDR3
- Szyna pamięci: 128 bit
- Typ chłodzenia: Aktywne
- Obsługiwane biblioteki: DirectX 12, OpenGL 4.4
- Złącza: 2 x DisplayPort
- montaż: Wysoki profil

- Sprzęt poleasingowy światowych producentów o najwyższej jakości
- Sprzęt jest w najlepszym możliwym stanie technicznym
- Przed wysyłką wszystkie urządzenia są dokładnie testowane
Informacje dodatkowe
| Stan | Używany |
|---|---|
| Typ złącza | PCI-E x16 |
| Głębokość | 16 |
| Wysokość | 70 |
| Szerokość | 170 |
| Zalecana moc zasilacza | 300 |
| Obsługiwane standardy | OpenCL 2.0, OpenGL 4.4 |
| Chłodzenie | powietrzem |
| Szyna pamięci | 128-bit |
| Bazowe taktowanie rdzenia | 630 |
| Rodzaj pamięci | GDDR3 |
| Model | FirePro W2100 2GB |
| Pamięć | 2 GB |
| Producent chipsetu | AMD |
| Złącza karty | DisplayPort |
| Chipset | firepro w2100 |
| Interfejs złącza karty | PCI Express |
| EAN (GTIN) | 0742832692922 |
| Kod producenta | Karta graficzna AMD FirePro W2100 2GB |
| Producent | AMD |
| Seria | Radeon – inne |
| Stan opakowania | zastępcze |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.