Komputer Dell OptiPlex 7050 SFF i5-6600 8GB SSD 256GB DVD Win10
499,00zł z VAT
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Opis
Dell OptiPlex 7050 SFF
Dell OptiPlex 7050 to sprawdzona jednostka biznesowa, która zapewnia stabilną i bezproblemową pracę. Dzięki szybkiemu dyskowi SSD komputer działa płynnie i jest gotowy do codziennych zastosowań zaraz po uruchomieniu.
Obudowa SFF (Small Form Factor)
Kompaktowy rozmiar – idealny do biura, możliwość ustawienia pionowo lub poziomo oraz solidna, biznesowa konstrukcja Dell.
✅ Sprzęt dokładnie testowany w bardzo dobrym stanie technicznym.
✅ Komputery noszą normalne ślady użytkowania oraz możliwe braki maskownic tylnej obudowy.


Specyfikacja:
⚙️ Procesor: Intel Core i5-6600 | 4 x 3,3GHz Max 3,9 GHz | 6MB Cache
⚙️ Pamięć RAM: 8GB
⚙️ Dysk: 256GB SSD
⚙️ Karta sieciowa: zintegrowana
⚙️ Karta graficzna: Intel HD Graphics 530
⚙️ Karta dźwiękowa: zintegrowana – High Definition Audio
⚙️ Napęd: DVD
⚙️ System operacyjny: licencja Windows 10 Pro (system nie jest zainstalowany)*
*Istnieje możliwość instalacji systemu za opłatą.
⚡ Panel tylny:
- 1 x HDMI
- 1 x COM (RS-232)
- 2 x DisplayPort
- 4 x USB 3.0 typu A
- 2 x USB 2.0 typu A
- 1 x Audio (mini jack 3,5mm)
- 1 x RJ45 (LAN)
⚡ Panel przedni:
- 2 x USB 2.0 typu A
- 1 x USB 3.0 typu A
- 1 x USB 3.1 typu C
- 1 x Audio (mini jack 3,5mm)


✔️ Sprzęt poleasingowy światowych producentów o najwyższej jakości
✔️ Sprzęt jest w najlepszym możliwym stanie technicznym
✔️ Przed wysyłką wszystkie urządzenia są dokładnie testowane
✔️ Zdjęcia przedstawiają losowo wybraną sztukę
Informacje dodatkowe
| Waga | 12 kg |
|---|---|
| Stan | Używany |
| Marka | Dell |
| Kolor | czarny |
| Model | Optiplex 7050 SFF RB |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Kod producenta | OptiPlex 7050 |
| Wysokość produktu | 9.26 |
| Szerokość produktu | 29 |
| Głębokość produktu | 29.2 |
| Monitor | brak |
| Typ napędu | DVD |
| Moc zasilacza | 180 |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps |
| System operacyjny | Windows 10 Professional |
| Model procesora | I5-6600 |
| Seria | Intel Core i5 |
| Generacja procesora | 6 |
| Typ gniazda procesora | Socket 1151 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.4 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.9 |
| Pamięć podręczna procesora | 6 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Liczba wątków procesora | 4 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM | 32 |
| Liczba wszystkich slotów RAM | 4 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Pojemność dysku | 256 |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Producent karty graficznej | Intel |
| Chipset karty graficznej | Intel HD Graphics 530 |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Producent płyty głównej | Dell |
| Gniazda rozszerzeń | M.2, PCIe 3.0 x16, SATA III (6 GB/s) |
| Złącza zewnętrzne płyty głównej | mini jack 3,5 (audio), PS/2, RJ45, USB 2.0 typ A, DisplayPort, HDMI, USB 3.0 typ A |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Złącza obudowy | mini jack 3,5 (audio), USB 2.0 typ A, USB 3.0 typ A, USB 3.1 typ C |
| Stan opakowania | zastępcze |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.