Komputer Dell OptiPlex 7060 MT |i5-8500|16GB|256GB SSD|Win11 Pro
849,00zł z VAT
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Opis
Dell OptiPlex 7060
MT
Obudowy typu Mini Tower to drugi najpopularniejszy format. Są mniejsze od Middle Tower, więc liczba kompatybilnych podzespołów także maleje, jednak zasilacze w standardzie ATX zmieszczą się do znakomitej większości modeli Mini Tower. Niektóre w dalszym ciągu pomieszczą w sobie płyty główne w formacie ATX, jednak prym wiedzie format mini-ITX. Obudowy Mini Tower najczęściej są wykorzystywane w komputerach multimedialnych głównie ze względu na swoje kompaktowe wymiary. Większość z nich posiada 4 sloty na karty rozszerzeń i kompatybilność z kartami graficznymi o długości do 350mm.
✅ Sprzęt dokładnie testowany w bardzo dobrym stanie technicznym
✅ Komputer posiada normalne ślady użytkowania


Specyfikacja:
- Procesor: Intel Core i5-8500 | 6 x 3,0GHz max 4,1GHz | 9MB Cache
- Pamięć RAM: 16GB
- Dysk: 256GB SSD
- Karta sieciowa: zintegrowana LAN
- Karta graficzna: zintegrowana
- Karta dźwiękowa: zintegrowana – High Definition Audio
- System operacyjny: Cyfrowa licencja systemu Windows 10 Pro zapisana w BIOS. System zainstalowany i zaktualizowany do Windows 11 Pro.
⚡ Panel tylny:
- 1 x Audio
- 1 x COM
- 2 x PS/2
- 4 x USB 3.1 typu A
- 2 x USB 2.0 typu A
- 2 x DisplayPort
- 1 x RJ-45 (LAN
⚡ Panel przedni:
- 1 x USB 3.1 typu C
- 2 x USB 2.0 typu A
- 1 x USB 3.1 typu A
- 2 x Audio (mini jack 3,5mm)

✔️ Sprzęt poleasingowy światowych producentów o najwyższej jakości
✔️ Sprzęt jest w najlepszym możliwym stanie technicznym
✔️ Przed wysyłką wszystkie urządzenia są dokładnie testowane
Informacje dodatkowe
| Stan | Używany |
|---|---|
| Marka | Dell |
| Kolor | czarny |
| Model | Dell 7060 MT |
| Typ komputera | komputer mini PC |
| Kod producenta | Dell 7060 MT i5-8500 16GB DDR4 256 SSD W11 |
| Monitor | brak |
| Typ napędu | DVD |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps |
| System operacyjny | Windows 11 |
| Załączone wyposażenie | brak |
| Model procesora | i5-8500 |
| Seria | Intel Core i5 |
| Generacja procesora | 8 |
| Typ gniazda procesora | Socket 1151 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.1 |
| Pamięć podręczna procesora | 9 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Liczba wątków procesora | 6 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Pojemność dysku | 256 |
| Interfejs dysku twardego | SATA III |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Złącza karty graficznej | DisplayPort |
| Producent płyty głównej | Dell |
| Model płyty głównej | DELL 7060 |
| Gniazda rozszerzeń | SATA III (6 GB/s) |
| Złącza zewnętrzne płyty głównej | mini jack 3,5 (audio), PS/2, RJ45, USB 2.0 typ A, DisplayPort, USB 3.0 typ A |
| Złącza obudowy | mini jack 3,5 (audio), USB 2.0 typ A, USB 3.0 typ A, USB 3.1 typ C |
| Stan opakowania | zastępcze |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.