Komputer Dell OptiPlex 7070 MFF | i3-9100|8GB|256GB SSD|Win11 Pro
689,00zł z VAT
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Opis
Dell OptiPlex 7070
Dell OptiPlex 7070 to wydajny komputer stacjonarny, zaprojektowany z myślą o profesjonalnym użytkowaniu w środowisku biurowym i biznesowym. Wyposażony w nowoczesne podzespoły, oferuje doskonałą wydajność i niezawodność.
MICRO
Przemyślana konstrukcja i budowa zapewnia cichą i bezawaryjną pracę. Rozmieszczenie komponentów wewnątrz jest wprost wzorowe. Dzięki swym ultra miniaturowym rozmiarom umieścisz go gdziekolwiek zechcesz, Jest to doskonałe rozwiązanie na tych stanowiskach pracy, na których duża ilość wolnego miejsca oraz estetyki jest priorytetem.
✅ Sprzęt dokładnie testowany w bardzo dobrym stanie technicznym.
✅ Komputery posiadają normalne ślady użytkowania (możliwe drobne zarysowania na obudowach
✅ Brak zasilacza w zestawie


Specyfikacja:
- Procesor: Intel Core i3-9100 | 4 x 3,0GHz max 4.2GHz | 6MB Cache
- Pamięć RAM: 8GB
- Dysk: 256GB SSD
- Karta sieciowa: zintegrowana LAN
- Karta graficzna: zintegrowana
- Karta dźwiękowa: zintegrowana – High Definition Audio
- System operacyjny: Zainstalowany system Windows 11 Pro na podstawie licencji przypisanej do komputera

⚡ Panel tylny:
- 2 x DisplayPort
- 4 x USB 3.0 typu A
- 1 x RJ45 (LAN)
⚡ Panel przedni:
- 1 x USB 3.0 typu A
- 1 x USB 3.1 typu C
- 1 x Audio (mini jack)
✔️ Sprzęt poleasingowy światowych producentów o najwyższej jakości
✔️ Sprzęt jest w najlepszym możliwym stanie technicznym
✔️ Przed wysyłką wszystkie urządzenia są dokładnie testowane
✔️ Zdjęcia przedstawiają losowo wybraną sztukę
Informacje dodatkowe
| Stan | Używany |
|---|---|
| Marka | Dell |
| Kolor | czarny |
| Model | Dell OptiPlex 7070 MFF |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Kod producenta | Dell OptiPlex 7070 9Gen 8GB 256 GB SSD SSF |
| Monitor | brak |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps |
| System operacyjny | Windows 11 |
| Załączone wyposażenie | brak |
| Model procesora | i3-9100 |
| Seria | Intel Core i3 |
| Generacja procesora | 9 |
| Typ gniazda procesora | Socket 1151 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.6 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.2 |
| Pamięć podręczna procesora | 6 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Liczba wątków procesora | 4 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Pojemność dysku | 256 |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Producent karty graficznej | Intel |
| Chipset karty graficznej | Intel HD Graphics 630 |
| Złącza karty graficznej | DisplayPort |
| Producent płyty głównej | Dell |
| Gniazda rozszerzeń | M.2, SATA II (3 GB/s) |
| Złącza zewnętrzne płyty głównej | RJ45, DisplayPort, inne, USB 3.0 typ A |
| Typ obudowy | Tower Slim |
| Złącza obudowy | mini jack 3,5 (audio), USB 3.0 typ A, USB 3.1 typ C |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.