Komputer Dell Precision 3640 MT W-1250|32GB RAM |512 SSD |AMD PRO 8GB|Win11
1.999,00zł z VAT
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Opis
Dell Precision 3640
Szukasz komputera stacjonarnego, który sprosta najbardziej wymagającym zadaniom w profesjonalnym środowisku? Dell Precision 3640 z procesorem Intel Xeon W-1250, 32 GB pamięci RAM, dyskiem SSD o pojemności 512 GB oraz kartą graficzną AMD Radeon W5500 8gb to doskonała stacja robocza zaprojektowana z myślą o zaawansowanych użytkownikach, którzy potrzebują niezawodnej mocy obliczeniowej i precyzyjnej grafiki.
MT
Obudowy typu Mini Tower to drugi najpopularniejszy format. Są mniejsze od Middle Tower, więc liczba kompatybilnych podzespołów także maleje, jednak zasilacze w standardzie ATX zmieszczą się do znakomitej większości modeli Mini Tower. Niektóre w dalszym ciągu pomieszczą w sobie płyty główne w formacie ATX, jednak prym wiedzie format mini-ITX. Obudowy Mini Tower najczęściej są wykorzystywane w komputerach multimedialnych głównie ze względu na swoje kompaktowe wymiary. Większość z nich posiada 4 sloty na karty rozszerzeń i kompatybilność z kartami graficznymi o długości do 350mm.
✅ Komputer gotowy do pracy posiada zainstalowany system Windows 11 Pro wraz ze wszystkimi sterownikami sprzętowymi
✅ Aukcja przedstawia stan losowego wybranego produkut


Specyfikacja:
- Procesor: Intel xeon W-1250 | 6 x 3,3GHz max 4,7 GHz | 12MB Cache
- Pamięć RAM: 32GB
- Dysk: 512GB SSD M.2. NVMe
- Karta sieciowa: zintegrowana
- Karta graficzna: Radeon Pro W5500 8GB GDDR6
- Karta dźwiękowa: zintegrowana – High Definition Audio
- System operacyjny: Zainstalowany Windows 11 na podstawie licencji przypisanej do komputera
⚡ Panel tylny:
- 2 x DisplayPort
- 2 x PS/s
- 2 x USB 2.0 typu A
- 4 x USB 3.0 typu A
- 1 x Audio
- 4 x DisplayPort (Karta graficzna)
⚡ Panel przedni:
- 3 x USB 3.0 typu A
- 1 x USB typu C
- 1 x Audio (mini jakck)


Komputery mogą posiadać widoczne zarysowania na obudowie.
✔️ Sprzęt poleasingowy światowych producentów o najwyższej jakości
✔️ Sprzęt jest w najlepszym możliwym stanie technicznym
✔️ Przed wysyłką wszystkie urządzenia są dokładnie testowane
Informacje dodatkowe
| Stan | Używany |
|---|---|
| Marka | Dell |
| Kolor | czarny |
| Model | Precision 3640 |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Kod producenta | Gamingowy dell Precision 3640 32 GB 512 SSD |
| Monitor | brak |
| Typ napędu | brak |
| Moc zasilacza | 1000 |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Załączone wyposażenie | brak |
| Model procesora | W-1250 |
| Seria | Intel Xeon |
| Typ gniazda procesora | Socket 1200 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.3 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.7 |
| Pamięć podręczna procesora | 12 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Liczba wątków procesora | 12 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Typ dysku twardego | SSD (M.2) |
| Pojemność dysku | 512 |
| Interfejs dysku twardego | SATA III, M.2 |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Producent karty graficznej | Intel |
| Chipset karty graficznej | AMD Radeon Pro W5500 |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Złącza karty graficznej | DisplayPort |
| Chłodzenie karty graficznej | aktywne |
| Producent płyty głównej | Dell |
| Model płyty głównej | DELL Precision 3640 |
| Gniazda rozszerzeń | M.2, PCI, PCIe 3.0/2.0 x16, PCIe 3.0/2.0 x4, SATA III (6 GB/s) |
| Złącza zewnętrzne płyty głównej | mini jack 3,5 (audio), PS/2, RJ45, USB 2.0 typ A, DisplayPort, USB 3.1 typ A gen 1, USB 3.1 typ A gen 2, USB 3.1 typ C |
| Złącza obudowy | mini jack 3,5 (audio), USB 3.1 typ A, USB 3.1 typ C |
| Stan opakowania | zastępcze |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.