Komputer Fujitsu Esprimo P910 MT i7-3770 8GB 500GB HDD DVD Windows
325,00zł z VAT
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Opis
Fujitsu Esprimo P910
Fujitsu ESPRIMO P910 to idealny wybór dla użytkowników, którzy potrzebują komputer wysokiej jakości. ESPRIMO P910 to wysoka wydajność przy jednoczesnej cichej pracy.
MT
Obudowy typu Mini Tower to drugi najpopularniejszy format. Są mniejsze od Middle Tower, więc liczba kompatybilnych podzespołów także maleje, jednak zasilacze w standardzie ATX zmieszczą się do znakomitej większości modeli Mini Tower. Niektóre w dalszym ciągu pomieszczą w sobie płyty główne w formacie ATX, jednak prym wiedzie format mini-ITX. Obudowy Mini Tower najczęściej są wykorzystywane w komputerach multimedialnych głównie ze względu na swoje kompaktowe wymiary. Większość z nich posiada 4 sloty na karty rozszerzeń i kompatybilność z kartami graficznymi o długości do 350mm.
✅ Komputery noszą standardowe ślady użytkowania , możliwe drobne zarysowania na obudowie lub braki maskownic „śledzi” w obudowie


Specyfikacja:
⚙️ Procesor: Intel i7-3770 | 4 x 3400MHz max. 3900MHz | 8MB Cache
⚙️ Pamięć RAM: 8 GB DDR3
⚙️ Dysk: 500GB HDD
⚙️ Napęd: DVD
⚙️ Karta sieciowa: zintegrowana
⚙️ Karta graficzna: zintegrowana
⚙️ Karta dźwiękowa: zintegrowana – High Definition Audio
⚙️ System operacyjny Licencja Windows 7 Pro. lub klucz licencyjny Windows 8 zapisany w Bios System nie jest zainstalowany.
istnieje możliwość instalacji systemu za opłatą
⚡ Panel tylny:
- 6 x USB 2.0 typu A
- 2 x USB 3.0
- 3 x Audio (mini jack 3,5mm)
- 2 x PS/2
- 1x COM (RS-232)
- 1x DVI
- 1x DisplayPort
- 1x LAN RJ-45
⚡ Panel przedni:
- 4 x USB 2.0 typu A
- 2 x Audio (mini jack 3,5mm)

✔️ Sprzęt poleasingowy światowych producentów o najwyższej jakości
✔️ Sprzęt jest w najlepszym możliwym stanie technicznym
✔️ Przed wysyłką wszystkie urządzenia są dokładnie testowane
✔️ Zdjęcia przedstawiają losowo wybraną sztukę
Informacje dodatkowe
| Stan | Używany |
|---|---|
| Marka | Fujitsu |
| Kolor | czarny |
| Model | Fujitsu Esprimo P910 |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Kod producenta | Fujitsu Esprimo P910 MT i7-3770 8GB 500GB HDD |
| Monitor | brak |
| Typ napędu | DVD |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps |
| System operacyjny | Windows 7 Professional 64-bit |
| Załączone wyposażenie | brak |
| Model procesora | i7-3770 |
| Seria | Intel Core i7 |
| Generacja procesora | 3 |
| Typ gniazda procesora | Socket 1155 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.4 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.9 |
| Pamięć podręczna procesora | 8 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Liczba wątków procesora | 8 |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Typ dysku twardego | HDD |
| Pojemność dysku | 500 |
| Interfejs dysku twardego | SATA III |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Producent karty graficznej | Intel |
| Chipset karty graficznej | Intel HD Graphics 4000 |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Złącza karty graficznej | DisplayPort |
| Chłodzenie karty graficznej | pasywne |
| Producent płyty głównej | Intel |
| Gniazda rozszerzeń | PCIe 3.0/2.0 x16, SATA III (6 GB/s) |
| Złącza zewnętrzne płyty głównej | mini jack 3,5 (audio), PS/2, RJ45, USB 2.0 typ A, VGA (D-Sub), DisplayPort, inne, USB 3.0 typ A |
| Typ obudowy | Tower Slim |
| Złącza obudowy | mini jack 3,5 (audio), USB 2.0 typ A, USB 3.0 typ A |
| Stan opakowania | zastępcze |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.