Komputer HP Elitedesk 800 G2 TINY MFF i5-6500T 8GB RAM 256 GB SSD WiFi WIN
399,00zł z VAT
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Opis
HP EliteDesk 800 G2 DM 35W
HP 800 G2 to doskonała propozycja dla otwartych na nowe rozwiązania menedżerów IT poszukujących szybkich, bezpiecznych desktopów, które zajmują niewiele miejsca w każdym środowisku biurowym. Na tym komputerze można błyskawicznie instalować i otwierać aplikacje, znajdować pliki, przełączać różne programy i korzystać ze wszystkich zalet tradycyjnego komputera stacjonarnego.
Efektywny i ekonomiczny – dla biznesu!
Micro
Przemyślana konstrukcja i budowa zapewnia cichą i bezawaryjną pracę. Rozmieszczenie komponentów wewnątrz jest wprost wzorowe. Dzięki swym ultra miniaturowym rozmiarom umieścisz go gdziekolwiek zechcesz, Jest to doskonałe rozwiązanie na tych stanowiskach pracy, na których duża ilość wolnego miejsca oraz estetyki jest priorytetem.
✅ Sprzęt dokładnie testowany w bardzo dobrym stanie technicznym.
✅ Komputery noszą normalne ślady użytkowania, możliwe delikatne zarysowania na obudowie.
✅ W zestawie zasilacz


Specyfikacja:
⚙️ Procesor: i5-6500T (4x 2,5 GHz max. turbo 3,10) 6MB Cache
⚙️ Pamięć RAM: 8GB DDR4
⚙️ Dysk: 256 GB SSD
⚙️ Karta sieciowa: zintegrowana – 1 x Gigabit LAN+ WiFi
⚙️ Karta graficzna: zintegrowana Intel® HD 530
⚙️ Karta dźwiękowa: zintegrowana – High Definition Audio
⚙️ Zasilacz: w zestawie z komputerem
⚙️ System operacyjny: klucz licencyjny Windows 7 Pro lub cyfrowa licencja Windows 10 Pro zapisana w BIOS (System nie jest zainstalowany)
⚡ Panel przedni:
- Przycisk power
- 2 x USB 3.0
- 1 x USB-C
- 2 x Audio
⚡ Panel tylny:
- 4 x USB 3.0
- 2 x DisplayPort
- 1 x VGA
- 1 x RJ-45
- 1 X Gniazdo zasilania


✔️ Sprzęt poleasingowy światowych producentów o najwyższej jakości
✔️ Sprzęt jest w najlepszym możliwym stanie technicznym
✔️ Przed wysyłką wszystkie urządzenia są dokładnie testowane
✔️ Zdjęcia przedstawiają losowo wybraną sztukę
✔️Możliwe braki maskownic modułu WiFi
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,3 kg |
|---|---|
| Stan | Używany |
| Marka | HP |
| Kolor | czarny |
| Model | 800 G2 Tiny |
| Typ komputera | komputer mini PC |
| Kod producenta | Mini Pc HP 800 G2 Tiny i5-6500T/8/256 |
| Wysokość produktu | 3.4 |
| Szerokość produktu | 17.5 |
| Głębokość produktu | 17.7 |
| Monitor | brak |
| Typ napędu | brak |
| Moc zasilacza | 65 |
| Komunikacja | Bluetooth, LAN 10/100/1000 Mbps, Wi-Fi |
| System operacyjny | Windows 7 Professional 64-bit |
| Model procesora | Intel Core i5-6500T |
| Seria | Intel Core i5 |
| Generacja procesora | 6 |
| Typ gniazda procesora | Socket 1151 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.5 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.1 |
| Pamięć podręczna procesora | 6 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Liczba wątków procesora | 4 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Taktowanie szyny pamięci RAM | 2133 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM | 32 |
| Liczba wszystkich slotów RAM | 2 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Pojemność dysku | 256 |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Producent karty graficznej | Intel |
| Złącza karty graficznej | DisplayPort, VGA |
| Producent płyty głównej | HP |
| Model płyty głównej | HP 800 |
| Gniazda rozszerzeń | M.2, SATA III (6 GB/s) |
| Złącza zewnętrzne płyty głównej | mini jack 3,5 (audio), RJ45, VGA (D-Sub), DisplayPort, USB 3.1 typ A gen 2, USB 3.1 typ C |
| Typ obudowy | Mini PC |
| Złącza obudowy | mini jack 3,5 (audio), USB 3.0 typ A |
| Stan opakowania | zastępcze |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.