Komputer HP EliteDesk 800 G4 MT | i7-8700|32 GB RAM|512 GB SSD|Win11
1.100,00zł z VAT
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Opis
HP EliteDesk 800 G4
MT
Obudowy typu Mini Tower to drugi najpopularniejszy format. Są mniejsze od Middle Tower, więc liczba kompatybilnych podzespołów także maleje, jednak zasilacze w standardzie ATX zmieszczą się do znakomitej większości modeli Mini Tower. Niektóre w dalszym ciągu pomieszczą w sobie płyty główne w formacie ATX, jednak prym wiedzie format mini-ITX. Obudowy Mini Tower najczęściej są wykorzystywane w komputerach multimedialnych głównie ze względu na swoje kompaktowe wymiary. Większość z nich posiada 4 sloty na karty rozszerzeń i kompatybilność z kartami graficznymi o długości do 350mm.
✅ Sprzęt dokładnie testowany w bardzo dobrym stanie technicznym oraz wizualnym.
✅ Komputery noszą normalne ślady użytkowania, możliwe delikatne zarysowania na obudowie


Specyfikacja:
⚙️ Procesor: Intel Core i7-8700 6 x 3,2GHz (max. 4,6GHz) 12MB Cache
⚙️ Pamięć RAM: 32 GB
⚙️ Dysk: 512 GB SSD
⚙️ Płyta główna: HP
⚙️ Karta sieciowa: zintegrowana – 1 x Gigabit LAN
⚙️ Karta graficzna: zintegrowana – Intel HD Graphics 630
⚙️ Karta dźwiękowa: zintegrowana – High Definition Audio
⚙️ System operacyjny: Zainstalowany system Windows 11 Pro na podstawie licencji przypisanej do komputera
⚡ Panel tylny:
- 4 x USB 3.0 typu A
- 2 x USB 2.0 typu A
- 1 x RJ45 (LAN)
- 1 x VGA
- 2 x DisplayPort
- 2 x Audio
⚡ Panel przedni:
- 3 x USB 3.0 typu A
- 1 x USB C
- 1 x USB 2.0 typu A
- 2 x Audio

✔️ Sprzęt poleasingowy światowych producentów o najwyższej jakości
✔️ Sprzęt jest w najlepszym możliwym stanie technicznym
✔️ Przed wysyłką wszystkie urządzenia są dokładnie testowane
✔️ Zdjęcia przedstawiają losowo wybraną sztukę z losową konfiguracją wnętrza
Informacje dodatkowe
| Waga | 9 kg |
|---|---|
| Stan | Używany |
| Marka | HP |
| Kolor | czarny |
| Model | 800G4/MT/i3(8G)/16/512 |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Wysokość produktu | 30.8 |
| Szerokość produktu | 10 |
| Głębokość produktu | 33.8 |
| Typ napędu | brak |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps |
| System operacyjny | Windows 10 Professional |
| Seria | Intel Core i7 |
| Generacja procesora | 8 |
| Typ gniazda procesora | Socket 1151 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.2 |
| Pamięć podręczna procesora | 12 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Liczba wątków procesora | 12 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM | 64 |
| Liczba wszystkich slotów RAM | 4 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Pojemność dysku | 512 |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | Intel UHD Graphics 630 |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Gniazda rozszerzeń | M.2, PCIe 3.0 x16, PCIe 3.0 x4, SATA III (6 GB/s) |
| Złącza zewnętrzne płyty głównej | mini jack 3,5 (audio), RJ45, USB 2.0 typ A, VGA (D-Sub), DisplayPort, USB 3.0 typ A |
| Typ obudowy | Tower |
| Złącza obudowy | mini jack 3,5 (audio), USB 2.0 typ A, USB 3.0 typ A, USB 3.1 typ C |
| Stan opakowania | zastępcze |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.