Komputer HP Workstation Z230 SFF|E3-1270 v3|16 GB RAM|256 GB SSD|K620|Win7
449,00zł z VAT
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Opis
HP Workstation Z230 – oszczędność miejsca
HP Workstation Z230 to przystępna cenowo stacja robocza oparta na technologii Intel Haswell. Komputer skierowany do użytkowników potrzebujących znacznej mocny obliczeniowej i stabilności działania za rozsądne pieniądze.
SFF
Niewielka konstrukcja typu Small Form Factor (SFF) o wadze 7,5 kg została zaprojektowana z myślą o funkcjonalnym zagospodarowaniu ciasnych przestrzeni. Komputer można bez problemu ustawić zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej.
✅ Sprzęt dokładnie testowany w bardzo dobrym stanie technicznym oraz wizualnym.
✅ Komputery noszą normalne ślady użytkowania, możliwe delikatne zarysowania na obudowie oraz braki maskownic portów tzw. „śledzi” z tyłu obudowy


Specyfikacja:
⚙️ Procesor: Intel Xeon E3 -1270 v3 4 x 3500MHz (max. 3900MHz) 8MB Cache
⚙️ Pamięć RAM: 16 GB
⚙️ Dysk: 256 GB SSD
⚙️ Płyta główna: HP
⚙️ Karta sieciowa: zintegrowana – 1 x Gigabit LAN
⚙️ Karta graficzna: dedykowana – Quadro K620
⚙️ Karta dźwiękowa: zintegrowana – High Definition Audio
⚙️ System operacyjny: licencja Windows 7 Pro. (System nie jest zainstalowany*)
*istnieje możliwość instalacji systemu Windows za opłatą
⚡ Panel tylny:
- 2 x PS/2
- 2 x USB 2.0 typ A
- 1 x LAN (RJ-45)
- 3 x DisplayPort
- 2 x USB 3.0 typ A
- 2 x Audio (minijack 3,5mm)
- 1 x COM (RSR-232)
⚡ Panel przedni:
- 2 x USB 2.0 typ A
- 2 x USB 3.0 typ A
- 2 x Audio (minijack 3,5mm)

✔️ Sprzęt poleasingowy światowych producentów o najwyższej jakości
✔️ Sprzęt jest w najlepszym możliwym stanie technicznym
✔️ Przed wysyłką wszystkie urządzenia są dokładnie testowane
Informacje dodatkowe
| Stan | Używany |
|---|---|
| Marka | HP |
| Kolor | czarny |
| Model | HP Workstation Z230 |
| Typ komputera | komputer mini PC |
| Kod producenta | HP Workstation Z230 E3-1270 16GB 256 GB K620 |
| Monitor | brak |
| Typ napędu | brak |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps |
| System operacyjny | Windows 7 Professional 64-bit |
| Załączone wyposażenie | brak |
| Model procesora | Intel xeon E3-1270 v3 |
| Seria | Intel Xeon E3 |
| Typ gniazda procesora | Socket 1150 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.5 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.9 |
| Pamięć podręczna procesora | 8 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Liczba wątków procesora | 8 |
| Typ pamięci RAM | DDR3L |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Pojemność dysku | 256 |
| Interfejs dysku twardego | SATA III, PCIe typ M.2 |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Producent karty graficznej | Intel |
| Złącza karty graficznej | DisplayPort, DVI |
| Producent płyty głównej | HP |
| Gniazda rozszerzeń | M.2, PCIe 3.0/2.0 x16, SATA III (6 GB/s) |
| Złącza zewnętrzne płyty głównej | PS/2, RJ45, USB 2.0 typ A, DisplayPort, USB 3.0 typ A |
| Typ obudowy | Tower Slim |
| Złącza obudowy | USB 2.0 typ A, USB 3.0 typ A |
| Stan opakowania | zastępcze |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.