Komputer HP Z1 Entry Tower G5 |Intel Core i9-9900|32GB|512 SSD|P620| Win 11
1.899,00zł z VAT
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Opis
Komputer HP Z1 Entry Tower G5
HP Z1 Entry Tower G5 to nowoczesna stacja robocza stworzona z myślą o profesjonalistach, którzy oczekują wydajności i stabilności pracy. Wyposażony w potężny procesor Intel® Core™ i9-9900 oraz szybki dysk SSD o pojemności 512 GB, ten komputer zapewnia błyskawiczne działanie i płynne wykonywanie nawet najbardziej wymagających zadań.
✅Sprzęt dokładnie testowany w bardzo dobrym stanie technicznym
✅ Komputery Gotowe do pracy posiadają zainstalowany najnowszy system operacyjny Windows 11


Specyfikacja:
⚙️Procesor: Intel Core i9-9900 [8x 3,1 GHz max turbo 5,0GHz] 16MB cache
⚙️Pamięć RAM:32 GB DDR4
⚙️Dysk: 512 GB SSD
⚙️Karta sieciowa: zintegrowana
⚙️Karta graficzna: P620
⚙️Karta dźwiękowa: zintegrowana – Realtek High Definition Audio
⚙️Napęd: brak
⚙️System operacyjny: Zainstalowany Windows 11 Pro for Workstations na podstawie licencji przypisanej o komputera
⚡Panel tylni:
- 2 x Audio
- 2 x DisplayPort
- 2 x USB typu A
- 4 x USB 3.0 typu A
- 1 x VGA
- 1 X COM
- 4 x miniDisplayPort
⚡Panel Przedni:
- 2x USB 3.2 Gen2
- 2x USB 3.2 Gen1
- 2x Audio
- 1 x USB C

✔️ Sprzęt poleasingowy światowych producentów o najwyższej jakości
✔️ Sprzęt jest w najlepszym możliwym stanie technicznym
✔️ Przed wysyłką wszystkie urządzenia są dokładnie testowane
✔️ Możliwe delikatne zarysowania na obudowach
Informacje dodatkowe
| Stan | Używany |
|---|---|
| Marka | HP |
| Kolor | czarny |
| Model | HP Z1 Entry Tower G5 |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Kod producenta | HP Z1 Entry Tower G5 |
| Typ napędu | brak |
| System operacyjny | Windows 10 Professional |
| Model procesora | Intel Core i9-9900 8x 5.00GHz |
| Seria | Intel Core i9 |
| Generacja procesora | 9 |
| Typ gniazda procesora | Socket 1151 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.1 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 5 |
| Pamięć podręczna procesora | 16 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Liczba wątków procesora | 16 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Pojemność dysku | 512 |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Producent karty graficznej | Nvidia |
| Chipset karty graficznej | NVIDIA Quadro P620 |
| Złącza karty graficznej | mini DisplayPort |
| Chłodzenie karty graficznej | aktywne |
| Producent płyty głównej | HP |
| Gniazda rozszerzeń | M.2, PCIe 3.0/2.0 x16, SATA II (3 GB/s) |
| Złącza zewnętrzne płyty głównej | RJ45, USB 2.0 typ A, VGA (D-Sub), DisplayPort, USB 3.0 typ A |
| Typ obudowy | Tower |
| Stan opakowania | zastępcze |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.