Komputer HP Z230 MT i7-4790 32GB RAM 480GB SSD K2000 DVD Windows
899,00zł z VAT
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Opis
HP Workstation Z230
HP Workstation Z230 to przystępna cenowo stacja robocza oparta na technologii Intel Haswell. Komputer skierowany do użytkowników potrzebujących znacznej mocny obliczeniowej i stabilności działania za rozsądne pieniądze.
MT
Obudowy typu Mini Tower to drugi najpopularniejszy format. Są mniejsze od Middle Tower, więc liczba kompatybilnych podzespołów także maleje, jednak zasilacze w standardzie ATX zmieszczą się do znakomitej większości modeli Mini Tower. Niektóre w dalszym ciągu pomieszczą w sobie płyty główne w formacie ATX, jednak prym wiedzie format mini-ITX. Obudowy Mini Tower najczęściej są wykorzystywane w komputerach multimedialnych głównie ze względu na swoje kompaktowe wymiary. Większość z nich posiada 4 sloty na karty rozszerzeń i kompatybilność z kartami graficznymi o długości do 350mm.
✅ Sprzęt dokładnie testowany w bardzo dobrym stanie technicznym oraz wizualnym.
✅ Komputery noszą normalne ślady użytkowania, możliwe delikatne zarysowania na obudowie.
✅ W zestawie przewód zasilający


Specyfikacja:
⚙️ Procesor: Intel Core i7-4790 4 x 3600MHz (max. 4000MHz) 8MB Cache
⚙️ Pamięć RAM: 32 GB DDR3
⚙️ Dysk: 480-500 GB SSD
⚙️ Płyta główna: HP
⚙️ Napęd: DVD, DVD-RW
⚙️ Karta sieciowa: zintegrowana – 1 x Gigabit LAN
⚙️ Karta graficzna: zintegrowana Intel® HD 4600
⚙️ Karta graficzna: dedykowana Nvidia® Quadro K2000 2GB
⚙️ Karta dźwiękowa: zintegrowana – High Definition Audio
⚙️ System operacyjny: Klucz licencyjny Windows 7 Pro lub licencja Windows 8/10 zapisana w BIOS. (System nie jest zainstalowany)*
*Istnieje możliwość zainstalowania systemu zgodnie z posiadaną licencją za dodatkową opłatą
⚡ Panel tylny:
- 2 x PS/2
- 2 x USB 2.0 typ A
- 1 x LAN (RJ-45)
- 2 x DisplayPort
- 1 x DVI
- 2 x USB 3.0 typ A
- 2 x USB 2.0 typ A
- 3 x Audio (minijack 3,5mm)
- 2 x DisplayPort (karta graficzna)
- 1 x DVI (karta graficzna)
⚡ Panel przedni:
- 2 x USB 2.0 typ A
- 2 x USB 3.0 typ A
- 2 x Audio (minijack 3,5mm)

✔️ Sprzęt poleasingowy światowych producentów o najwyższej jakości
✔️ Sprzęt jest w najlepszym możliwym stanie technicznym
✔️ Przed wysyłką wszystkie urządzenia są dokładnie testowane
✔️ Zdjęcia przedstawiają losowo wybraną sztukę
Informacje dodatkowe
| Stan | Używany |
|---|---|
| Marka | HP |
| Model | Workstation Z230 |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Kod producenta | HP Workstation Z230 |
| Typ napędu | DVD |
| Moc zasilacza | 400 |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps |
| System operacyjny | Windows 8.1 Professional 64-bit |
| Model procesora | i7-4790 |
| Seria | Intel Core i7 |
| Generacja procesora | 4 |
| Typ gniazda procesora | Socket 1150 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.6 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4 |
| Pamięć podręczna procesora | 8 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Liczba wątków procesora | 8 |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Wielkość pamięci RAM | 32 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Pojemność dysku | 480 |
| Interfejs dysku twardego | SATA III |
| Producent karty graficznej | Nvidia |
| Chipset karty graficznej | NVIDIA Quadro K2000 |
| Pamięć karty graficznej | 2 GB |
| Złącza karty graficznej | DisplayPort, DVI |
| Chłodzenie karty graficznej | aktywne |
| Producent płyty głównej | HP |
| Gniazda rozszerzeń | inne, PCIe 3.0 x16, SATA III (6 GB/s) |
| Złącza zewnętrzne płyty głównej | mini jack 3,5 (audio), PS/2, RJ45, USB 2.0 typ A, DisplayPort, DVi-D, USB 3.0 typ A |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Złącza obudowy | mini jack 3,5 (audio), USB 2.0 typ A, USB 3.0 typ A |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.