Komputer micro Dell Optiplex 3080 MFF i5-10500T 8 GB 256 GB SSD Windows 11
1.499,00zł z VAT
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Opis
Komputer Dell OptiPlex 3080 Micro
Dell OptiPlex 3080 Micro to nowoczesny mini komputer biznesowy w bardzo małej obudowie Micro Form Factor (MFF). Sprawdzi się świetnie w biurze, pracy zdalnej i jako energooszczędny PC do codziennych zadań.
Micro
Przemyślana konstrukcja i budowa zapewnia cichą i bezawaryjną pracę. Rozmieszczenie komponentów wewnątrz jest wprost wzorowe. Dzięki swym ultra miniaturowym rozmiarom umieścisz go gdziekolwiek zechcesz, Jest to doskonałe rozwiązanie na tych stanowiskach pracy, na których duża ilość wolnego miejsca oraz estetyki jest priorytetem.
✅ Sprzęt dokładnie testowany w bardzo dobrym stanie technicznym
✅ Komputer posiada normalne ślady użytkowania
✅ Zasilacz w zestawie


⚙️ Specyfikacja techniczna:
- Procesor: Intel Core i5-10500T | 6 x 2,3GHz max 3,8GHz | 12MB Cache
- Pamięć RAM: 8GB
- Dysk: 256GB SSD
- Karta sieciowa: zintegrowana LAN + WiFi
- Karta graficzna: zintegrowana
- Karta dźwiękowa: zintegrowana – High Definition Audio
- System operacyjny: Cyfrowa licencja systemu Windows 11 Pro zapisana w BIOS – system zainstalowany.
🔌 Złącza:
Przód:
- 2 x USB 3.0 typ A
- 2 x mini jack 3,5 (audio)
Tył:
- 1 × DisplayPort
- 1 x HDMI
- 1 x LAN (RJ-45)
- 2 x USB 3.0 typ A
- 2 x USB 2.0 typ B


✔️ Sprzęt poleasingowy światowych producentów o najwyższej jakości
✔️ Sprzęt jest w najlepszym możliwym stanie technicznym
✔️ Przed wysyłką wszystkie urządzenia są dokładnie testowane
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,3 kg |
|---|---|
| Stan | Używany |
| Marka | Dell |
| Kolor | czarny |
| Model | Optiplex 3080 MFF |
| Typ komputera | komputer mini PC |
| Kod producenta | DELL OPTIPLEX 3080 MFF i5 8GB 256SSD |
| Wysokość produktu | 17.8 |
| Szerokość produktu | 3.6 |
| Głębokość produktu | 18.3 |
| Monitor | brak |
| Typ napędu | brak |
| Moc zasilacza | 65 |
| Komunikacja | Bluetooth, LAN 10/100/1000 Mbps, Wi-Fi |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Model procesora | Intel Core i5-10500T |
| Seria | Intel Core i5 |
| Generacja procesora | 10 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.3 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.8 |
| Pamięć podręczna procesora | 12 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Liczba wątków procesora | 12 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Taktowanie szyny pamięci RAM | 2666 |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM | 64 |
| Liczba wszystkich slotów RAM | 2 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Pojemność dysku | 256 |
| Interfejs dysku twardego | M.2, PCIe |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Producent karty graficznej | Intel |
| Chipset karty graficznej | Intel UHD Graphics 630 |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Chłodzenie karty graficznej | pasywne |
| Producent płyty głównej | Intel |
| Złącza zewnętrzne płyty głównej | mini jack 3,5 (audio), USB 2.0 typ A, DisplayPort, HDMI, USB 3.1 typ A gen 1 |
| Typ obudowy | Micro Tower |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.