Laptop Lenovo ThinkPad T14s Gen2 14″ AMD Ryzen 5 16GB RAM 256 GB SSD DOTYK
1.289,00zł z VAT
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Opis
Laptop Lenovo ThinkPad T14s 14″ FullHD DOTYK AMD Ryzen 5 Pro 5650U 16GB 256 GB SSD M.2. NVMe Windows 11
Lenovo ThinkPad T14S GEN 2
Podnieś poprzeczkę w biznesowej branży za pomocą urządzenia Lenovo ThinkPad T14s . Ten 14-calowy komputer przenośny wyposażony jest w najnowszy procesor AMD Ryzen 5 Pro ze zintegrowaną grafiką AMD Radeon, pojemną baterią, matową matrycą w rozdzielczości Full HD i superszybkim dyskiem SSD M.2 PCIe.
Każdy laptop posiada na wyposażeniu działającą baterie oraz zasilacz.
- dokładnie sprawdzony przez nasz własny serwis co daje Gwarancję sprawnego działania
- instalowane są najnowsze sterowniki
- sprzęt jest zaktualizowany
⭐ Przykładowe zastosowania
- ✅Praca biurowa i zdalna – idealny do aplikacji biurowych, wideokonferencji i multitaskingu
- ✅Podróże służbowe – lekki, mobilny i niezawodny towarzysz biznesu
- ✅Edukacja i nauka – komfort pracy z tekstem, prezentacjami i materiałami online
- ✅Dom i rozrywka – przeglądanie internetu, filmy, multimedia
- ✅Programowanie i administracja – stabilność i bezpieczeństwo systemu


Specyfikacja:
⚙️ Procesor: AMD Ryzen 5 Pro 5650U (6x 2,3GHz max. turbo 4,2 GHz) 16MB Cache
⚙️ Pamięć RAM: 16 GB DDR4
⚙️ Dysk: 256 GB SSD M.2. NVMe
⚙️ Karta sieciowa: zintegrowana Lan 1 GB
⚙️ Karta graficzna: zintegrowana AMD Radeon Vega 7
⚙️ Karta dźwiękowa: zintegrowana – High Definition Audio
⚙️ System operacyjny: Klucz licencyjny Windows 10Pro zapisany w BIOS. System zainstalowany i zaktualizowany do Windows 11 Pro.
⚙️ Bateria: sprawna (min. czas podtrzymania ok 2h)
⚙️ Zasilacz: Odpowiedni typu USB-C
Otrzymasz urządzenie poleasingowe, odnowione przez nasz wykwalifikowany zespół serwisowy. Diagnostyka obejmuje weryfikację poprawnego działania wszystkich podzespołów takich jak: porty, ekran, klawiaturę i touchpada, baterię, głośniki, wentylatory, kamerę, kartę sieciową, pamięć RAM, procesor oraz dysk twardy.
Instalację najnowszego systemu operacyjnego oraz zaktualizowane oprogramowania bez dodatkowych kosztów, a tak że sprawdzenie wszystkich podzespołów laptopa pod każdym kątem gdzie nawet producent nie przeprowadzał takich testów.




✔️ Sprzęt poleasingowy światowych producentów o najwyższej jakości
✔️ Sprzęt jest w najlepszym możliwym stanie technicznym
✔️ Przed wysyłką wszystkie urządzenia są dokładnie testowane
✔️Laptop sklasyfikowany w tzw. klasie A- (drobne zarysowania, odciski powłoce matrycy oraz obudowie)
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,36 kg |
|---|---|
| Stan | Używany |
| Marka | Lenovo |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Model | ThinkPad T14s Gen 2 Ryzen 5 Pro 5650U 16/256 |
| Typ | ultrabook |
| Układ klawiatury | QWERTY – naklejki |
| Kod producenta | ThinkPad T14s G2 R5 Pro 16 GB 256 GB W11P |
| Przekątna ekranu | 14 |
| Rozdzielczość (px) | 1920 x 1080 |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Typ matrycy | IPS |
| Odświeżanie matrycy | 60 |
| Ekran dotykowy | tak |
| Seria procesora | AMD Ryzen 5 |
| Model procesora | AMD Ryzen 5 PRO 5650U |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.3 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.2 |
| Pamięć podręczna procesora | 16 |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Pojemność dysku | 256 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku | M.2 PCIe |
| Rodzaj karty graficznej | Grafika zintegrowana |
| Chipset karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Technologia akumulatora | litowo-polimerowy |
| System operacyjny | Windows 11 Professional |
| Typ napędu | brak |
| Złącza | HDMI, minijack 3,5 mm (audio), USB 3.2 typ A Gen 1, USB 3.2 typ C Gen 2 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Multimedia | głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie | klawiatura, klawiatura podświetlana, punkt dotykowy (TrackPoint), touchpad |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość produktu | 32.75 |
| Wysokość produktu | 1.68 |
| Głębokość produktu | 22.4 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Zawiera baterie | tak |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.