Micro komputer Dell OptiPlex MFF 3050 i5-6500T 8GB RAM 256GB SSD Windows
549,00zł z VAT
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Opis
Mini PC Dell OptiPlex 3050 Micro
Dell OptiPlex 3050 Micro to bardzo kompaktowy komputer biznesowy typu Micro Form Factor (MFF) – idealny do biura, pracy zdalnej i prostych zastosowań.
Micro
Przemyślana konstrukcja i budowa zapewnia cichą i bezawaryjną pracę. Rozmieszczenie komponentów wewnątrz jest wprost wzorowe. Dzięki swym ultra miniaturowym rozmiarom umieścisz go gdziekolwiek zechcesz, Jest to doskonałe rozwiązanie na tych stanowiskach pracy, na których duża ilość wolnego miejsca oraz estetyki jest priorytetem.
✅ Sprzęt dokładnie testowany w bardzo dobrym stanie technicznym
✅ Komputer posiada normalne ślady użytkowania
✅ Zasilacz w zestawie


⚙️Specyfikacja techniczna:
- Procesor: Intel Core i5-6500T | 4 x 2,5GHz max 3,1GHz | 6MB Cache
- Pamięć RAM: 8GB
- Dysk: 256GB SSD
- Karta sieciowa: zintegrowana LAN
- Karta graficzna: zintegrowana
- Karta dźwiękowa: zintegrowana – High Definition Audio
- System operacyjny: Cyfrowa licencja systemu Windows 10 Pro zapisana w BIOS – system nie jest zainstalowany*
* istnieje możliwość instalacji systemy za opłatą.
🔌 Złącza:
Przód:
- 2 x USB 3.0 typu A
- 2 x mini jack 3,5 (audio)
Tył:
- 1 × DisplayPort
- 1 × HDMI
- 2 x USB 2.0 typu A
- 2 x USB 3.0 typu A
- 1 x LAN (RJ-45)

✔️ Sprzęt poleasingowy światowych producentów o najwyższej jakości
✔️ Sprzęt jest w najlepszym możliwym stanie technicznym
✔️ Przed wysyłką wszystkie urządzenia są dokładnie testowane
Informacje dodatkowe
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Stan | Używany |
| Marka | Dell |
| Kolor | czarny |
| Model | Optiplex 3050 MFF |
| Typ komputera | komputer mini PC |
| Kod producenta | OptiPlex 3050 MFF |
| Wysokość produktu | 3.56 |
| Szerokość produktu | 18.29 |
| Głębokość produktu | 17.78 |
| Monitor | brak |
| Typ napędu | brak |
| Moc zasilacza | 65 |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps |
| System operacyjny | Windows 10 Professional |
| Załączone wyposażenie | brak |
| Model procesora | i5-6500T |
| Seria | Intel Core i5 |
| Generacja procesora | 6 |
| Typ gniazda procesora | Socket 1151 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.5 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.1 |
| Pamięć podręczna procesora | 6 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Liczba wątków procesora | 4 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM | 32 |
| Liczba wszystkich slotów RAM | 2 |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Pojemność dysku | 256 |
| Interfejs dysku twardego | SATA III |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Producent karty graficznej | Intel |
| Chipset karty graficznej | Intel HD Graphics 530 |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Złącza karty graficznej | DisplayPort, HDMI |
| Chłodzenie karty graficznej | aktywne |
| Producent płyty głównej | Dell |
| Model płyty głównej | Optiplex 3050 miniPC |
| Gniazda rozszerzeń | M.2, SATA III (6 GB/s) |
| Chipset płyty głównej | Intel B250 |
| Złącza zewnętrzne płyty głównej | mini jack 3,5 (audio), RJ45, USB 2.0 typ A, DisplayPort, HDMI, USB 3.0 typ A |
| Typ obudowy | Mini PC |
| Złącza obudowy | mini jack 3,5 (audio), USB 3.0 typ A |
| Stan opakowania | zastępcze |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.














Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.