Minikomputer Dell OptiPlex 3020 MICRO|i5-4590T|8GB|128GB SSD|WiFi|Win7 Pro
299,00zł z VAT
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Opis
Dell OptiPlex 3020
Dell OptiPlex to seria zaawansowanych komputerów stacjonarnych zaprojektowana z myślą o użytkownikach biurowych, środowiskach informatycznych i grupach roboczych. Mocne podzespoły gwarantują zrównoważoną wydajność, jak również łatwość zarządzania, a wysoka jakość wykonania podkreśla biznesowy charakter serii.
MICRO
Przemyślana konstrukcja i budowa zapewnia cichą i bezawaryjną pracę. Rozmieszczenie komponentów wewnątrz jest wprost wzorowe. Dzięki swym ultra miniaturowym rozmiarom umieścisz go gdziekolwiek zechcesz, Jest to doskonałe rozwiązanie na tych stanowiskach pracy, na których duża ilość wolnego miejsca oraz estetyki jest priorytetem
✅ Sprzęt dokładnie testowany w bardzo dobrym stanie technicznym.
✅ Zasilacz w zestawie
✅ Gotowy do pracy zaraz po rozpakowaniu.
✅ Komputery posiadają zainstalowany system operacyjny zgodny z posiadaną licencją wraz ze wszystkimi sterownikami sprzętowymi.


Specyfikacja:
⚙️ Procesor: Intel Core i5-4590T | 4 x 2,0GHz (max 3,0GHz) | 6MB Cache
⚙️ Pamięć RAM: 8GB
⚙️ Dysk: 128GB SSD
⚙️ Karta WI-FI
⚙️ Karta sieciowa LAN : zintegrowana
⚙️ Karta graficzna : Intel® HD 4600
⚙️ Karta dźwiękowa: zintegrowana – High Definition Audio
⚙️ Zasilacz: w zestawie
⚙️ System operacyjny: Klucz licencyjny Windows 7 Pro, system zainstalowany
Interfejs:
Panel tylny:
- 1 x RJ45
- 3 x USB 2.0 typu A
- 1 x USB 3.0 typu A
- 1 x VGA
- 1 x DisplayPort
Panel przedni:
- 1 x USB 3.0 typu A
- 1 x USB 2
- 2 x Audio (mini jack 3,5mm)

✔️ Sprzęt poleasingowy światowych producentów o najwyższej jakości
✔️ Sprzęt jest w najlepszym możliwym stanie technicznym
✔️ Przed wysyłką wszystkie urządzenia są dokładnie testowane
✔️ Zdjęcia przedstawiają losowo wybraną sztukę
Informacje dodatkowe
| Stan | Używany |
|---|---|
| Marka | Dell |
| Kolor | czarny |
| Model | Dell OptiPlex 3020 |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Kod producenta | Dell OptiPlex 3020 8 GB 128GB SSD WI-FI |
| Monitor | brak |
| Typ napędu | brak |
| Komunikacja | Bluetooth, LAN 10/100/1000 Mbps, Wi-Fi |
| System operacyjny | Windows 7 Professional 64-bit |
| Załączone wyposażenie | brak |
| Model procesora | i5-4590T |
| Seria | Intel Core i5 |
| Generacja procesora | 4 |
| Typ gniazda procesora | Socket 1151 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3 |
| Pamięć podręczna procesora | 6 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Liczba wątków procesora | 4 |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Pojemność dysku | 128 |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Producent karty graficznej | Intel |
| Złącza karty graficznej | DisplayPort, VGA |
| Producent płyty głównej | Dell |
| Gniazda rozszerzeń | inne, M.2, SATA III (6 GB/s) |
| Złącza zewnętrzne płyty głównej | RJ45, VGA (D-Sub), DisplayPort, USB 3.0 typ A |
| Typ obudowy | Micro Tower |
| Złącza obudowy | mini jack 3,5 (audio), USB 2.0 typ A, USB 3.0 typ A |
| Stan opakowania | zastępcze |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.