Monitor Acer B247W LED IPS WUXGA HDMI DisplayPort VGA USB
299,00zł z VAT
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Opis
Monitor Acer B247W
Monitor biznesowy Acer B247W oferuje większą przestrzeń roboczą dzięki proporcjom 16:10 i rozdzielczości 1920 × 1200 (WUXGA). Matryca IPS zapewnia dobre odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia, co sprawia, że model świetnie sprawdza się w biurze, programowaniu, pracy z dokumentami i arkuszami.
➡️ Matryca w klasie A
➡️ Przewód sygnałowy i zasilający w zestawie
➡️ Oryginalna regulowana podstawa


Specyfikacja techniczna:
⚙️ ️Producent: Acer
⚙️ Model: B247W
⚙️ Przekątna ekranu: 24″
⚙️ Typ matrycy: LED IPS
⚙️ Rozdzielczość: WUXGA – 1920 × 1200
⚙️ Proporcje: 16:10
⚙️ Powłoka: Matowa / antyrefleksyjna
⚙️ Jasność: ok. 300 cd/m²
⚙️ Kontrast: 1000:1
⚙️ Czas reakcji: 4 ms (GTG)
⚙️ Kąty widzenia: 178° / 178°
⚙️ Odświeżanie: 60 Hz
⚙️ Kolory: 16,7 mln
🔌 Złącza:
- DisplayPort
- HDMI
- VGA (D-Sub)
- 4 × USB 3.0 typ A
- 1x USB 3.0 typ B
- 2 x wyjście audio (minijack 3,5 mm)


⭐ Najważniejsze zalety:
✅ Proporcje 16:10 – więcej miejsca w pionie
✅ Matryca IPS – szerokie kąty widzenia
✅ Regulowana podstawa z pivotem
✅ Hub USB 3.0
✅ Idealny do stanowisk biurowych i programistycznych
✅ Monitor dokładnie testowany, posiada normalne ślady użytkowania
✅ Do monitora dołączamy kabel zasilający i przewód sygnałowy
✅ Sprzęt poleasingowy światowych producentów o najwyższej jakości
✅ Sprzęt jest w najlepszym możliwym stanie technicznym
✅ Przed wysyłką wszystkie urządzenia są dokładnie testowane
Informacje dodatkowe
| Waga | 8,2 kg |
|---|---|
| Stan | Używany |
| Marka | Acer |
| Model | B247W |
| EAN (GTIN) | 4711121314087 |
| Kod producenta | B247W |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Przekątna ekranu (cale) | 24 |
| Przekątna ekranu | 61 |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1200 |
| Czas reakcji | 4 |
| Jasność | 250 |
| Typ matrycy | IPS / PLS |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 100000000 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Kąt widzenia w pionie | 178 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 |
| Regulacja | pivot, regulacja pochylenia (góra/dół), regulacja wysokości |
| Złącza | D-Sub (VGA), DisplayPort, HDMI, USB 3.0 typ A, USB 3.0 typ B, wyjście audio (minijack 3,5 mm) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | hub USB, wbudowane głośniki |
| Technologie | G-Sync |
| Rozmiar plamki | 0.27 |
| Funkcje ochrony oczu | filtr światła niebieskiego, redukcja migotania |
| Certyfikaty | Energy star |
| Szerokość produktu z podstawą | 53.3 |
| Wysokość produktu z podstawą | 49.9 |
| Głębokość produktu z podstawą | 19.3 |
| Szerokość produktu | 54 |
| Wysokość produktu | 32.3 |
| Głębokość produktu | 6.5 |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie SDR | 12 |
| Zawiera baterie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stan opakowania | zastępcze |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.