Monitor Eizo EV2736W LED IPS WQHD 2K 2560×1440 DP DVI USB GŁOŚNIKI
349,00zł z VAT
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Opis
KUPUJĄC NA TEJ AUKCJI OTRZYMUJESZ:
➡️ Monitor Eizo EV2736W
➡️ Matryca w klasie B (może posiadać widoczne wady w postaci np. rys, prześwietleń, bad pixeli, duszków lub siniaków)
➡️ Oryginalną, regulowaną podstawę
➡️ Przewód sygnałowy
➡️ Kabel zasilający

Energooszczędny monitor do zastosowań biurowych
Konstrukcja i funkcjonalność monitora EIZO FlexScan EV2736W zapewniają wysoką ergonomię i obniżenie zużycia energii, co sprawia, że model ten jest idealnym rozwiązaniem do biur i pomieszczeń kontrolnych, a także znakomitą propozycją dla osób dbających o domowy budżet. Wysoka jakość obrazu i wysokie standardy japońskiej jakości marki EIZO, to cechy monitora dla wymagających użytkowników. Przyspieszona konwersja pikseli Overdrive zapewnia obraz bez opóźnień, dzięki czemu monitor doskonale nadaje się do wyświetlania wideo, gier i animacji 3D CAD.
Predefiniowane tryby pracy, zapewniają właściwe ustawienia parametrów wyświetlania obrazów w każdej aplikacji. Przełączanie pomiędzy poszczególnymi trybami może być wykonywane ręcznie poprzez menu OSD monitora lub automatycznie.
Funkcja EcoView Optimizer analizuje i reaguje na biel zawartą w obrazie, aby kontrolować podświetlenie wyświetlacza. Gdy wyświetlana zawartość jest ciemna, emisja światła jest zmniejszona, dzięki czemu zużycie energii jest obniżone nawet o 30%. Jasność obrazu zdefiniowana przez użytkownika jest jednak utrzymywana przez cały czas, ponieważ EcoView Optimizer kontroluje również wartości cieni.

Tryb Paper symuluje wygląd zadrukowanego papieru, zapobiegając zmęczeniu oczu podczas czytania dokumentów, co w połączeniu z funkcją EcoView Optimizer łagodzi różnice w poziomie bieli (jasności) wyświetlanych treści, a następnie optymalnie dostosowuje jasność ekranu. Obie te funkcje redukują wykorzystanie energii i zmęczenie wzroku, które jest nieuchronne, kiedy ekran świeci się zbyt jasno lub jest zbyt ciemny.

Specyfikacja:
- Producent: Eizo
- Seria: FlexScan
- Model: EV2736W
- Przekątna ekranu: 27″ (68cm)
- Powłoka matrycy: Matowa
- Rodzaj matrycy: LED, IPS (PLS)
- Rozdzielczość ekranu: 2560 x 1440 px
- Format obrazu: 16:9
- Częstotliwość pozioma: 31–89 kHz (cyfrowa: 31–76 kHz)
- Częstotliwość pionowa: 59–61 Hz (cyfrowa: 59–61 Hz)
- Czas reakcji: 6 ms
- Jasność: 300 cd/m²
- Kontrast statyczny: 1000:1
- Rozmiar piksela: 0,233 mm
- Liczba wyświetlanych kolorów: 16,77 mln
- Kąt widzenia w poziomie: 178 stopni
- Kąt widzenia w pionie: 178 stopni
- VESA: 100×100
- Głośniki: Stereo, 2 x 1 W

Interfejs:
- 1 x DVI-D
- 1 x DisplayPort
- 2 x USB 2.0 typu A
- 1 x USB 2.0 typu B
- 1 x Audio IN
- 1 x Audio Out
Pełna regulacja
Podstawka dostarczana wraz z monitorem pozwala dostosować idealny kąt patrzenia, poprzez łatwą zmianę wysokości i odchylenia, a ponadto posiada funkcję Pivot, która umożliwia ustawienie ekranu do pionu. Ułatwia to pracę przy projektowaniu grafiki oraz przy długich dokumentach tekstowych, które widać w całości w formacie do druku np. A4.
✔️ Obrotowy ekran (PIVOT)
✔️ Regulacja wysokości (Height)
✔️ Regulacja kąta pochylenia (Tilt)
✔️ Regulacja obrotu monitora (Swivel)



✅ Monitor dokładnie testowany, posiada normalne ślady użytkowania
✅ Do monitora dołączamy kabel zasilający i przewód sygnałowy
✅ Sprzęt poleasingowy światowych producentów o najwyższej jakości
✅ Sprzęt jest w najlepszym możliwym stanie technicznym
✅ Przed wysyłką wszystkie urządzenia są dokładnie testowane
Informacje dodatkowe
| Waga | 7,3 kg |
|---|---|
| Stan | Używany |
| Marka | Eizo |
| Model | EV2736W |
| Kod producenta | EV2736W |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Przekątna ekranu (cale) | 27 |
| Przekątna ekranu | 68.6 |
| Rozdzielczość natywna | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 6 |
| Jasność | 300 |
| Typ matrycy | IPS / PLS |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Kąt widzenia w pionie | 178 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 |
| Regulacja | obrotowa podstawa, pivot, regulacja pochylenia (góra/dół), regulacja wysokości |
| Złącza | DisplayPort, DVI-D, USB 2.0 typ A, wyjście audio (minijack 3,5 mm) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | hub USB, wbudowane głośniki |
| Funkcje ochrony oczu | filtr światła niebieskiego, redukcja migotania |
| Certyfikaty | C-tick, CB, CCC, CE, China RoHS, cTUVus, FCC-B, GOST-R, ICES, RoHS, TCO 6.0, TUV, TUV/S, VCCI-B, WEEE |
| Szerokość produktu z podstawą | 64 |
| Wysokość produktu z podstawą | 55 |
| Głębokość produktu z podstawą | 25 |
| Szerokość produktu | 64 |
| Wysokość produktu | 37.9 |
| Głębokość produktu | 6.5 |
| Klasa efektywności energetycznej | stara klasyfikacja – dla produktów używanych |
| Zawiera baterie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Certyfikat | CE |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.





















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.