Monitor EIZO FlexScan EV2436W LED IPS WUXGA DisplayPort DVI VGA USB
189,00zł z VAT
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Opis
Monitor EIZO FlexScan EV2436W
EIZO FlexScan EV2436W to profesjonalny monitor biurowy z serii FlexScan, znanej z wysokiej jakości wykonania oraz bardzo dobrej ergonomii pracy. Dzięki rozdzielczości WUXGA (1920 × 1200) i proporcjom 16:10 oferuje więcej przestrzeni roboczej w pionie niż standardowe monitory Full HD.
Matryca IPS zapewnia bardzo dobre odwzorowanie kolorów oraz szerokie kąty widzenia, co sprawia, że monitor świetnie sprawdza się w biurze, programowaniu, analizie danych i pracy z dokumentami.
➡️ Matryca w klasie A
➡️ Przewód sygnałowy i zasilający w zestawie
➡️ Oryginalna regulowana podstawa


⚙️ Specyfikacja techniczna:
⚙️ Producent: EIZO
⚙️ Model: FlexScan EV2436W
⚙️ Przekątna ekranu: 24″
⚙️ Typ matrycy: LED IPS
⚙️ Rozdzielczość: WUXGA – 1920 × 1200
⚙️ Proporcje: 16:10
⚙️ Powłoka: Matowa / antyrefleksyjna
⚙️ Jasność: 300 cd/m²
⚙️ Kontrast: 1000:1
⚙️ Czas reakcji: 6 ms (GTG)
⚙️ Kąty widzenia: 178° / 178°
⚙️ Częstotliwość odświeżania: 60 Hz
⚙️ Kolory: 16,7 mln
🔌 Złącza:
- 1 x DisplayPort
- 1 x DVI-D
- 1 x VGA (D-Sub)
- 2 × USB 2.0 typ A
- 2 x wyjście audio (minijack 3,5 mm)


⭐ Najważniejsze zalety:
✅ Proporcje 16:10 – więcej miejsca do pracy
✅ Matryca IPS – szerokie kąty widzenia
✅ Bardzo dobra jakość wykonania EIZO
✅ Ergonomiczna podstawa z pivotem
✅ Matowa matryca – komfort pracy przez wiele godzin
✅ Monitor dokładnie testowany, posiada normalne ślady użytkowania
✅ Do monitora dołączamy kabel zasilający i przewód sygnałowy
✅ Sprzęt poleasingowy światowych producentów o najwyższej jakości
✅ Sprzęt jest w najlepszym możliwym stanie technicznym
✅ Przed wysyłką wszystkie urządzenia są dokładnie testowane
Informacje dodatkowe
| Waga | 6,4 kg |
|---|---|
| Stan | Używany |
| Marka | Eizo |
| Model | FlexScan EV2436W |
| EAN (GTIN) | 5905369751547 |
| Kod producenta | EV2436W |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Przekątna ekranu (cale) | 24 |
| Przekątna ekranu | 61 |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1200 |
| Czas reakcji | 6 |
| Jasność | 300 |
| Typ matrycy | IPS / PLS |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Kąt widzenia w pionie | 178 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 |
| Regulacja | pivot, regulacja pochylenia (góra/dół), regulacja wysokości |
| Złącza | D-Sub (VGA), DisplayPort, DVI, USB 2.0 typ A |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Konstrukcja i elementy dodatkowe | hub USB, odłączana podstawa |
| Rozmiar plamki | 0.27 |
| Funkcje ochrony oczu | filtr światła niebieskiego, redukcja migotania |
| Szerokość produktu | 552 |
| Wysokość produktu | 489 |
| Głębokość produktu | 233 |
| Klasa efektywności energetycznej | stara klasyfikacja – dla produktów używanych |
| Zawiera baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Stan opakowania | zastępcze |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.



















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.