Monitor zakrzywiony curved Dell U3417W LED WQHD IPS HDMI USB miniDP
899,00zł z VAT
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Opis
Monitor Dell U3417W
Dell UltraSharp U3417W to profesjonalny monitor panoramiczny 34 cali, wyposażony w zakrzywioną matrycę IPS o rozdzielczości WQHD 3440 × 1440. Zapewnia ogromną przestrzeń roboczą, idealną do pracy wielozadaniowej, montażu wideo, grafiki, a także komfortowej pracy biurowej.
Dzięki zakrzywieniu 1900R obraz naturalnie otacza pole widzenia, zwiększając immersję i ergonomię użytkowania. Monitor obsługuje Picture-by-Picture, posiada hub USB 3.0 oraz bogaty zestaw portów.
➡️ Matryca w klasie A
➡️ Oryginalna regulowana podstawa
➡️ Przewód sygnałowy i zasilający


⚙️Specyfikacja techniczna:
⚙️ Producent: Dell
⚙️ Model: UltraSharp U3417W
⚙️ Przekątna ekranu: 34″
⚙️ Typ matrycy: IPS (AH-IPS)
⚙️ Rozdzielczość: 3440 × 1440 (WQHD, 21:9)
⚙️ Krzywizna ekranu: 1900R
⚙️ Powłoka: Matowa (Anti-Glare)
⚙️ Czas reakcji: 5 ms (GTG)
⚙️ Jasność: 300 cd/m²
⚙️ Kontrast: 1000:1
⚙️ Kąty widzenia: 178° / 178°
⚙️ Kolory: 1,07 mld (99% sRGB)
⚙️ VESA: 100 × 100 mm
⚙️ Zasilanie: wbudowany zasilacz
Interfejs:
Panel tylny:
- 2 × HDMI 2.0
- 1 × DisplayPort 1.2 (wejście)
- 1 × Mini DisplayPort 1.2
- 1 × DisplayPort 1.2 (wyjście)
- 2 × USB 3.0 typu A
- 2 × USB 3.0 typu B
- 1 × Audio Out (jack 3,5 mm)
Panel boczny:
- 2 × USB 3.0 typu A


⭐ Atuty modelu i ergonomia:
- Regulacja wysokości
- Obrót w poziomie (Swivel)
- Pochylenie (Tilt)
- Zgodność z ramieniem VESA
- UltraThin bezramkowy design
- Ogromna przestrzeń robocza 34″ w proporcjach 21:9
- Zakrzywiona matryca zwiększa komfort i immersję
- IPS gwarantuje świetne kolory i szerokie kąty widzenia
- Funkcje Picture-in-Picture / Picture-by-Picture
- Hub USB 3.0 ułatwia podłączenie akcesoriów
- Idealny do pracy, multimediów i zaawansowanej obróbki
✅ Monitor dokładnie testowany, posiada normalne ślady użytkowania
✅ Do monitora dołączamy przewód sygnałowy
✅ Sprzęt poleasingowy światowych producentów o najwyższej jakości
✅ Sprzęt jest w najlepszym możliwym stanie technicznym
✅ Przed wysyłką wszystkie urządzenia są dokładnie testowane
Informacje dodatkowe
| Waga | 16,4 kg |
|---|---|
| Stan | Używany |
| Marka | Dell |
| Model | U3417W |
| EAN (GTIN) | 5905902045041 |
| Kod producenta | U3417W |
| Rodzaj podświetlania | LED |
| Przekątna ekranu (cale) | 34 |
| Przekątna ekranu | 86.7 |
| Rozdzielczość natywna | 3440 x 1440 |
| Czas reakcji | 5 |
| Jasność | 300 |
| Typ matrycy | IPS / PLS |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Kontrast statyczny (x:1) | 1000 |
| Kontrast dynamiczny (x:1) | 5000000 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Kąt widzenia w pionie | 178 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 |
| Regulacja | regulacja wysokości |
| Złącza | DisplayPort, HDMI, mini DisplayPort, USB 3.0 typ A |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Technologie | FreeSync |
| Rozmiar plamki | 0.23 |
| Funkcje ochrony oczu | filtr światła niebieskiego, redukcja migotania |
| Certyfikaty | Energy star, RoHS |
| Cechy dodatkowe | 5 – 35 °C |
| Szerokość produktu z podstawą | 81.36 |
| Wysokość produktu z podstawą | 41.7 |
| Głębokość produktu z podstawą | 22.64 |
| Szerokość produktu | 81.36 |
| Wysokość produktu | 36.37 |
| Głębokość produktu | 22.64 |
| Klasa efektywności energetycznej | stara klasyfikacja – dla produktów używanych |
| Kolor | czarny |
| Stan opakowania | zastępcze |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.





























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.