Pamięć RAM 1 x 8 GB DDR3L 1600 MHz SO-DIMM Różni Producenci
75,00zł z VAT
- Opis
- Informacje dodatkowe
- Opinie (0)
Opis
8GB DDR3L 1600MHz SO-DIMM – pamięć RAM do laptopa
Oferujemy sprawdzone moduły pamięci RAM, pochodzące z demontażu markowych laptopów biznesowych oraz jednostek stacjonarnych. To doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz w prosty i niedrogi sposób zwiększyć wydajność swojego urządzenia.
🔧 Specyfikacja:
- Typ: DDR3L SO-DIMM (laptopy / All-in-One / komputery micro)
- Pojemność: 8 GB
- Taktowanie: 1600 MHz
✅ Stan i jakość:
- Każdy moduł jest w pełni sprawny i przetestowany przed wysyłką
- Gotowy do natychmiastowego montażu i użytkowania
- Pamięci pochodzą z markowych komputerów (Dell, HP, Lenovo)
- Wyższa jakość i stabilność niż w przypadku tanich zamienników

📦 Informacje o wysyłce:
- Moduły wysyłane są losowo (różni producenci), zgodnie z podaną specyfikacją

✔️ Sprzęt poleasingowy światowych producentów o najwyższej jakości
✔️ Sprzęt jest w najlepszym możliwym stanie technicznym
✔️ Przed wysyłką wszystkie pamięci są dokładnie testowane
✔️ Zdjęcie przedstawia przykładową losowo wybraną pamięć RAM
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,3 kg |
|---|---|
| Stan | Używany |
| Typ pamięci | DDR3 |
| Pojemność całkowita | 8 GB |
| Liczba modułów | 1 |
| EAN (GTIN) | 05904208039693 |
| Kod producenta | MT16KTF1G64HZ-1G6N1 |
| Producent | Micron |
| Cechy dodatkowe | pozłacane wtyki |
| Chłodzenie | brak |
| Kolor | zielony |
| Pojemność pojedynczego modułu | 8 |
| Taktowanie szyny pamięci (MHz) | 1600 |
| Typ złącza | SO-DIMM |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Model | Pamięć Ram DDR3 1600 MHz 8 GB |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.